BİZE ULAŞIN

El yapımı ayakkabıların büyüsünün bozulmaya çalışıldığı seri otomasyon üretim çağında hala bu büyüyü sürdürmeye çalışmakla gurur duyuyoruz

Hakkımızda

  TRENDY STAR SHOES kurulduğu günden beri kaliteli, özgün, dayanıklı ve şık ayakkabılar üretme ilkesiyle ilerlemekte ve tüm ayakkabı yapım aşamalarını büyük titizlik ve özenle yürütmektedir. Bu süreç yaratıcı modellerin dizaynından, en kaliteli malzemelerin seçimine ve ayağınıza şıklık, rahatlık ve konfor veren ayakkabılarımızın müşterilerimize teslimine kadar büyük bir heyecanla ilk günkü gibi yürütülmektedir.

 El yapımı ayakkabıların büyüsünün bozulmaya çalışıldığı seri otomasyon üretim çağında hala bu büyüyü sürdürmeye çalışmakla gurur duyuyoruz. El yapımı ayakkabılarımızla müşterilerimizin hayallerindeki ayakkabılara kavuşmalarını sağlıyor, çeşitli renk, model ve yaratıcı dizaynlar ile müşterilerimizi mutlu etmeye var gücümüzle çalışıyoruz. Kişiye özel ayakkabılarımız müşterilerimizin tarzını yansıtmada ön plana çıktıkça hevesimiz katlanıyor. Her bir çift ayakkabının üretilmesi doğum aşaması gibi bizi heyecanlandırıyor. Sizleri de bu heyecanı yaşamaya davet ediyoruz.

 Tesisimizde üretilen yüzlercemodelimiz en kaliteli malzemeler ve en iyi ellere sahip ustalar ile üretilmektedir. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamız, Üretim öncesi,pazarlama,üretim sonrası ve sevkiyata kadar her noktada bu hassasiyetinden taviz vermeden ürünlerini müşterileri ile buluşturmaktadır.

Trendy Star Shoes ürettiği ayakkabıları yurt içi pazarının yanı sıra yurt dışındada iştirakleri aracılığı ile ürünlerinin pazarlanmasını ve son kullanıcılara iletilmesini sağlamaktadır.